Nowoczesna swatka

Bez względu na to kim jesteś, jak wyglądasz, ile masz lat i skąd pochodzisz. Nie ma najmniejszego znaczenia czy szukasz partnera na całe życie, miłości, nowych ciekawych znajomości czy też fascynujących przygód. Serwisy randkowe zostały stworzone z myślą o ludziach takich jak Ty. Jeśli tradycyjne anonse matrymonialne wydają Ci się anachroniczne i lubisz nowinki technologiczne, nie czekaj, zarejestruj się na takim właśnie portalu randkowym. Co może Ci zaoferować serwis internetowy tego typu? Przede wszystkim jest to miejsce, w którym możesz jak najdokładniej przedstawić siebie. Wkleić swoje najfajniejsze zdjęcia, opisać zainteresowania czy wymienić swoje liczne zalety. Im bardziej szczegółowy profil swojej osoby stworzysz, tym większe prawdopodobieństwo, że trafią na Ciebie ludzie o kompatybilnych, podobnych poglądach, potrzebach czy pasjach. Dzięki temu nawiążesz mnóstwo nowych atrakcyjnych znajomości. Ważne jest to, że masz wpływ nie tylko na to co napiszesz o samym sobie, ale im więcej napiszesz o swoich oczekiwaniach, cechach charakteru czy wyglądu, których szukasz u innych, tym lepiej. Dzięki temu zawężasz swoje pole poszukiwań do osób, które mają szanse zafascynować Cie swoją osobowością i oczarować wyglądem zewnętrznym. Czy to nie wspaniałe?! Obecnie, na serwisach randek internetowych, bardzo często wykorzystuje się wyjątkowo szczegółowe testy osobowości, pozwalające na stworzenie dokładnego, profilu psychologicznego, umożliwiającego, jeszcze dokładniejsze dobranie partnera. Lubisz poznawać nie tylko nowych ludzi, ale i nowe miejsca? Na serwisach randkowych poznasz ludzi z całej Polski i zagranicy. Rejestrując się na takim portalu randkowym, nic nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać. W ten sposób otworzysz się na zupełnie nową, intrygującą przygodę i pociągające znajomości.

Opublikowano serwisy randkowe | Komentowanie nie jest możliwe

Zwiększyć swoje szanse w Internecie

Coraz więcej ludzi poznaje się przy pomocy Internetu. By dopomóc szczęściu warto zadbać o swój profil na serwisie randkowym oraz zacząć przestrzegać kilku prostych, ale przydatnych reguł. Przeglądając ogłoszenia i profile często natknąć się można na opisy tego jaki przyszły partner/ partnerka być nie powinien i czego sobie nie życzymy w kontaktach z nami. Skupmy się na byciu pozytywnym i opisaniu tego co nam się podoba, jakich cech poszukujemy u przyszłego wybranka/ wybranki. Nie sprawiajmy wrażenia osoby wyniosłej i uprzedzonej do nowych znajomości. Kolejną rzeczą jest wzięcie spraw w swoje ręce. Założenie konta i czekanie aż ktoś się odezwie ogranicza szanse na fajną znajomość. Aktywne poszukiwania pozwolą na flirtowanie z osobami, które pasują nam najbardziej. A jak stworzyć interesujące konto? Nie opisujmy kogoś kim nie jesteśmy. Umieśćmy podstawowe informacje o nas – wiek, zawód, napiszmy  czy posiadamy dzieci i koniecznie uwzględnijmy to czego od znajomości oczekujemy. Dobrze jest zamiast tylko wypisać jacy jesteśmy pokazać to w jakiś sposób – stylem pisania, poczuciem humoru, wypisaniem rzeczy, które lubimy, które nas relaksują.  Bardzo ważne jest też umieszczenie aktualnych zdjęć. Zainteresujmy swoją osobą kogoś komu spodoba się to jak wyglądamy i jacy jesteśmy teraz. Wygląd odzwierciedla w pewnym stopniu to jacy jesteśmy w środku. Nie odbierajmy sobie szansy na poznanie właściwej osoby przez popełnianie takiego podstawowego błędu. A jak już znajdziemy kogoś kto nas zainteresował swoją rozmową, zainteresowaniami,  nie zostawajmy za długo ne etapie online. Miejmy odwagę zaproponować spotkanie- tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Na poznanie tego jedynego czy tej jedynej czasem trzeba poczekać. Uzbrójmy się w cierpliwość i próbujmy – nagroda na końcu tych starań jest tego warta.

Opublikowano e-randki, serwisy randkowe | Komentowanie nie jest możliwe

Garść statystyk dotyczących randek internetowych

W Polsce żyje ponad 38 milionów ludzi, z czego aż 5 milionów to osoby samotne, lub określające siebie jako single. Nic więc dziwnego, że jak grzyby po deszczu ciągle powstają nowe serwisy poświęcone randkom internetowym. Trudno jest oszacować ile dokładnie jest platform kojarzących pary, ponieważ samo wpisanie do wyszukiwarki hasła „randki internetowe” daje ponad 600 tysięcy wyników. Nic więc dziwnego, że już ponad 1,2 miliona Polaków zdecydowało się na spotkanie z osobą poznaną przez Internet. I choć cele takich spotkań są różne, od typowych jednonocnych ‚przygód’ po randki mające zakończyć się stabilnym, harmonijnym związkiem, popularność takich portali randkowych nie słabnie. Wręcz przeciwnie, ciągle rośnie w siłę. Statystyki dotyczące skuteczności i popularności randek internetowych rysują wyjątkowo interesujący obraz polskiego internauty, szukającego miłości w sieci. Aż 94% par, które poznały się za pomocą portalu randkowego, zdecydowały się na spotkanie w cztery oczy, a 90% z nich spotkało się ponownie. Znaczna większość takich znajomości przetrwała ponad 7 miesięcy, z czego 18% dłużej niż rok, a wiele z takich związków zakończyło się zawarciem związku małżeńskiego. Co potwierdza wysoką skuteczność serwisów randkowych w kojarzeniu par. Aż 10% kobiet i 13% mężczyzn deklaruje, że najczęściej poznaje ludzi przez internet. Największą grupę osób stanowią ludzie młodzi, do 35 roku życia. Bardzo dużo, bo aż 33% par w wieku od 18 do 24 lat, deklaruje, że poznało się w internecie. Mimo iż serwisy randkowe różnią się między sobą, od bardziej erotycznych, po te bazujące na internetowym flircie, to faktem jest, że najwięcej użytkowników, bo ponad połowa, deklaruje, że szuka miłości, a seks, flirt czy ucieczka od codzienności to te rzadko wymieniane powody rejestracji w serwisach.

Opublikowano serwisy randkowe | Komentowanie nie jest możliwe

Konto w serwisie randkowym

Starając się odnaleźć naszą drugą połówkę korzystamy z licznych kanałów, które pomagają nam do niej dotrzeć. Poczynając od tradycyjnego rozglądania się  na ulicy, czy w klubach, po bardziej wyszukane metody takie jak internetowe portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne. Bardzo zdesperowani poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy zatracając się w zalewie miłosnych anonsów. Albowiem takie poszukiwania nie są łatwe, a chcąc uzyskać jak najlepsze efekty trzeba się postarać. Początkowo profile na portalach randkowych ograniczały się do małego zdjęcia, krótkiego opisu osoby (zainteresowania, zalety, wady, itp.) i umożliwiały swobodny kontakt. Jednak wydawcy szybko się zorientowali że na wszystkim można zarobić, dlatego w krótkim czasie poszerzono opcję kontaktowe i informacyjne. Za takie przywileje, konta PRO i VIP trzeba płacić, a dla spragnionych miłości osób cena nie gra roli, więc za miesięczną opłatę chętnie z nich korzystają. Ale czy taki sposób jest odpowiedni, czy nie jest to na siłę podstawianie się potencjalnemu partnerowi/ partnerce? Pierwszy krok bywa najtrudniejszy, najbardziej się go obawiamy. Internet lub biura matrymonialne są pewnego rodzaju pośrednikami, które pomagają nam w nawiązaniu kontaktu z druga osobą. Widząc profil i opis jesteśmy w stanie jedynie powierzchownie stwierdzić czy faktycznie nasze dusze będą w stanie stanowić jedność. Niestety często można się spotkać z oszustwem, mianowicie zdarza się że koloryzujemy swoją osobowość, dodajemy sobie uroku na zdjęciu. W rzeczywistości wielu z nas będzie tym głęboko zawiedzionym i swoich poszukiwań nie zakończy na pierwszym szczęśliwym trafie. Nie ma jednego łatwego sposobu na natknięcie się na tą jedyną czy tego jedynego, niestety wymaga to cierpliwości. Ale warto czekać albowiem jeśli chcemy spędzić resztę naszego życia z kimś naprawdę wyjątkowym musimy czekać i mieć nieustannie oczy szeroko otwarte, bo być może ten ktoś jest tuż obok nas, a my go po prostu nie dostrzegamy.

Opublikowano anonse matrymonialne, serwisy randkowe | Komentowanie nie jest możliwe

Jak uniknąć internetowego rozczarowania

O zagrożeniach wiążących się z poznawaniem ludzi w Internecie mówi się głośno – zorganizowanych było już kilka kampanii społecznościowych, informacje można też czerpać z programów telewizyjnych czy też z samego Internetu. Mówi się o tym i pisze  dużo, ale niestety też bardzo wiele dociera informacji o doświadczeniach i przeżyciach, którym daleko do bycia pozytywnymi. Jak się temu ustrzec? Po pierwsze trzeba zachować zdrowy rozsądek. I tak jak ze wszystkim – jeśli serwisów randkowych będziemy używać w odpowiedni sposób, z zachowaniem pewnych środków ostrożności , możemy znacznie zwiększyć swoje szanse na dobrą zabawę i poznanie fajnych ludzi i czerpać korzyści z tego co oferują. Pierwszą rzeczą może niezbyt groźną, ale zapewne też niezbyt przyjemną jest przyjęcie prezentu w formie wirusa komputerowego. Z wielką ostrożnością podchodźmy do otrzymywanych plików i przesyłanych linków. Zaprzyjaźnijmy się z naszym programem antywirusowym, którym możemy za pomocą jednego kliknięcia przeskanować odebrany plik. Wskazana jest również wstrzemięźliwość jeśli chodzi o podawanie swoich danych. Coraz więcej i coraz lepszych technik manipulacyjnych jest stosowanych w naszym otoczeniu – jeśli damy się namówić przez sprzedawcę na zakup czegoś co tak na prawdę nie jest nam potrzebne możemy stracić trochę pieniędzy i nerwów. Gdy namówi nas obca osoba na wizytę w swoim mieszkaniu skutki mogą być trochę poważniejsze. Czasem ciężko jest spojrzeć na sytuację z pewnym dystansem tymbardziej jeśli biorą w tym udział emocje. Warto jest dlatego obgadać z przyjacielem czy przyjaciółką naszą znajomość internetową żeby otrzymać jakieś porady i uniknąć zawodu. Kolejne pytanie jakie powinno nam się nasunąć to czy osoba, z którą utrzymujemy kontakt jest z nami szczera. Unikanie odpowiedzi na pytania o pracę czy rodzinę powinno zapalić nam czerwoną lampkę. Portale społecznościowe dają nam możliwość zwiększenia wiarygnodności wirtualnych znajomości. Możemy w pewnym stopniu zweryfikować czy informacje, które nam ktoś o sobie przekazał są prawdziwe. Żeby w pełni cieszyć się możliwościami jakie stoją przed nami otworem używajmy popularnych i sprawdzonych portali randkowych, które mają coraz więcej sposobów aby uchronić nas przed rozczarowaniem. Internet daje praktycznie nieograniczone możliwości – coraz więcej osób znajduje szczęście za jego pośrednictwem, potrzebne jest tylko trochę samodyscypliny i cierpliwości aby móc z tego w pełni i z sukcesem korzystać

Opublikowano e-randki | Komentowanie nie jest możliwe

Największe romanse wszechczasów

Kiedyś było lepiej- zwykli powtarzać nasi dziadkowie i babcie. Ale to powiedzenie nie jest prawdziwe w każdym kontekście. Znalezienie prawdziwej miłości kiedyś, a dzisiaj, to zupełnie dwie różne bajki. W obecnych czasach, technika, internet, niezliczone serwisy randkowe, znacznie ułatwiają nam poznawanie nowych osób, kontaktowanie się czy w końcu- zakochanie. Historie naszych przodków, zwłaszcza tych bardzo, bardzo dalekich były może bardziej romantyczne, ale i obfitowały w więcej dramatu niż nasze dzisiejsze romanse. Najstarszą znaną historią miłosną jest miłość Kleopatry i Marka Antoniusza. Długoletni romans naznaczony krwią, władzą, zdradami i w końcu śmiercią. W wyniku błędnej interpretacji faktów, Marek Antoniusz przekonany o śmierci swej ukochanej, popełnił samobójstwo rzucając się na miecz. Gdy do władczyni Egiptu dotarły wieści o jego czynie, postanowiła, nie jak głosi legenda, dać się ukąsić jadowitej żmii, lecz zażyła truciznę. Ten nieszczęśliwy zbieg okoliczności przypomina inną, jakże tragiczną historię jaką jest sztuka o Romeo i Julii autorstwa Szekspira. Dwoje, pochodzących z toczących odwieczną walkę zakochanych, długo przeciwstawia się nie chcącemu ich połączyć losowi, by na koniec, wskutek tragicznego obrotu spraw, popełnić samobójstwo. Tragizm, głębokie cierpienia i ciągła walka ze złem i ludźmi przeciwstawiającymi się uczuciu zakochanych, to najczęstsze motywy najsłynniejszych romansów. Skomplikowana i nieodwzajemniona miłość Wertera do Lotty, to jedna z najbardziej nieszczęśliwych i niespełnionych miłości w dziejach literatury. Miłość nie jedno ma imię, lecz zastanawiające, że te najbardziej znane historie miłosne, rzadko kiedy mają budujące przesłanie, a wielokrotnie skupiają się na cierpieniu prowadzącym do śmierci, często samobójczej. Dlatego pozwólmy przygnębiającym historiom miłosnym występować w filmach i literaturze, a sami weźmy nasz los we własne ręce i zacznijmy działać już dziś.

Opublikowano miłość | Komentowanie nie jest możliwe

Dlaczego warto korzystać z ogłoszeń matrymonialnych

Samotność nie służy nikomu. Jest przygnębiająca i dołująca. W dzisiejszych trudnych czasach łatwiej jest pchać ten przysłowiowy wózek we dwoje. Nie ma co ukrywać, że ludzie zostali stworzeni do tego by łączyć się w pary i nic nie powinno stawać im w tym na przeszkodzie. Zarówno dzięki wynalazkom nowoczesnej technologii, jak i za pomocą bardziej tradycyjnych metod, mamy teraz o wiele więcej możliwości na to, by poznać swoją drugą połowę. Liczne ogłoszenia matrymonialne oraz witryny randkowe to najlepsze sposoby na szukanie życiowego partnera. Wiek czy zainteresowania nie są żadnymi barierami w tym, by otworzyć się na świat i drugiego człowieka. Zarówno zorganizowane biura matrymonialne, jak i portale randkowe czy też samodzielne ogłoszenia towarzyskie, mogą pomóc w odnalezieniu tej jednej, jedynej osoby. Najważniejsze, to przemóc swój strach czy też wstyd i nieśmiałość. Skoro ktoś czuje się samotny i wyczerpał inne formy poszukiwań partnera, to taki serwis ogłoszeniowy z pewnością otworzy szanse na nowe atrakcyjne znajomości. Sposób redagowania takich ogłoszeń, zamieszczanie konkretnych informacji o sobie pozwala na dokładniejsze dobranie się par według ich cech charakteru, pasji czy poglądów. Ułatwia to wybranie potencjalnych komunikatów, na które dana osoba może odpowiedzieć. Najtrudniejsze jest zrobienie tego pierwszego kroku. Najpierw zamieszczenie ogłoszenia, potem nawiązanie z kimś kontaktu, a następnie wybranie się na umówione spotkanie. Oczywiście, na takich spotkaniach zdarzają się zarówno miłości od pierwszego wejrzenia, jak i bywa tak, że między randkowiczami brak chemii. Najważniejsze jednak, to się nie poddawać i dalej szukać, aż do skutku. Wiara, w to, że ta wymarzona osoba gdzieś czeka, doda skrzydeł i w końcu sprawi, że dwie połówki jabłka złączą się w całość.

Opublikowano anonse matrymonialne | Komentowanie nie jest możliwe

Dlaczego randkowanie on-line?

Nieustannie poruszamy się w środowisku internetowym, wykorzystujemy go nie tylko do wyszukiwania informacji ale w ostatnim czasie przede wszystkim do komunikowania się. Rozmawiamy ze sobą przez komunikatory dostępne na portalach społecznościowych lub bardziej odrębne programy do zainstalowania na komputerze. Ale czy wymiana zdań odbywa się wyłącznie z naszymi znajomymi? Okazuje się jednak że nie i coraz częściej portale internetowe służą do pozyskiwania nowych znajomości. Z tego nowoczesnego rozwiązania korzystają głównie osoby samotne. Współczesny singiel pracujący w dużej firmie, zakorzeniony w swoim środowisku nie ma czasu na podchody, rozeznawanie się w zatłoczonych klubach i liczne spotkania, które na początku znajomości są najbardziej istotne aby się lepiej poznać. Naprzeciw temu problemowi wychodzi randkowanie on-line. Każdy jest z natury wygodny, dlatego takie rozwiązanie podczas którego możemy siedzieć w swoim domu, wygodnie na kanapie i rozmawiać z drugą osobą poprzez kamerkę internetową lub czat będzie jeszcze częstszym zjawiskiem. Z badan wynika że coraz więcej udanych związków miało właśnie takie początki, a internetowych par będzie z pewnością przybywać. Liczne nowo powstające aplikacje coraz to bardziej się doskonalą i same podsuwają nam taką formę komunikacji. Kiedyś było to nie do pomyślenia, z pewnością nikt z nas jeszcze dziesięć lat temu nie przypuszczał, że technologiczna rewolucja nastąpi tak szybko i będzie miała znaczące dla nas efekty. W związku z tym obecne i nowe pokolenia powinny być już przygotowane na coraz to bardziej perfekcyjne rozwiązania ułatwiające poznawanie ludzi.

Opublikowano e-randki | Komentowanie nie jest możliwe